KARIÉRA - Steward Bistrorante rožširuje svoj tím - Operátor výroby

Operátor výroby

Miesto práce
Pri bitúnku 2,vrátnica č.1, Košice

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 500 € netto + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanecké výhody, benefity

U nás získate:

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vzdelanie v odbore

Potravinárske - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máme nespočetné množstvo
vlastných receptov, ktorými dokážeme uspokojiť aj najnáročnejších gurmánov.

V prípade, že potrebujete niečo výnimočné, dokážeme pripraviť jedlá podľa vašej vlastnej receptúry, či splnenie vašich ďalších indivinduálnych požiadaviek.