KARIÉRA - Steward Bistrorante rožširuje svoj tím - Vedúci výroby

Vedúci výroby

Miesto práce
Pri bitúnku 2,vrátnica č.1, Košice

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná brutto mzda od 700,- EUR do 1 200,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Povinnosti:

Zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti o prijatie a životopisy zasielajte na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich podmienky.
Za pochopenie vopred ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máme nespočetné množstvo
vlastných receptov, ktorými dokážeme uspokojiť aj najnáročnejších gurmánov.

V prípade, že potrebujete niečo výnimočné, dokážeme pripraviť jedlá podľa vašej vlastnej receptúry, či splnenie vašich ďalších indivinduálnych požiadaviek.